Вітальня Про нас Спеціальності Викладачі Студенти Зв'язки Публікації Меню Кафедра бібліотекознавства
ЛНУ ім. І. Франка        Факультет культури та мистецтв
Додати до вибраного
Факультет культури та мистецтв -> кафедра бібліотекознавства -> Студенти

Умови вступу для абітурієнтів

на напрям «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія»

(денна та заочна форми навчання)

 

Для вступу на І курс денної та заочної форми навчання абітурієнти здають у приймальну комісію сертифікати незалежного тестування з української мови і літератури, історії України, іноземної мови або географії (за вибором абітурієнта).

Для зарахування на ІІІ курс заочної форми навчання на основі диплому молодшого спеціаліста абітурієнти проходять фахове вступне випробування у формі співбесіди.

 

 

Студенти денної форми навчання:

 

Набір 2011 р.

  1. Андрусів Петрунеля Петрівна

  2. Беген Соломія Володарівна

  3. Бублик Ольга Іванівна

  4. Гордій Наталія Богданівна

  5. Дворянин Ірина Іванівна

  6. Кулешко Наталія Михайлівна

  7. Курило Оксана Євгенівна

  8. Медвідь Юлія Миколаївна

  9. Сенюк Олеся Богданівна

  10. Стефанишин Людмила Василівна

  11. Погорельчук Тетяна Олександрівна

  12. Тарасенко Антоніна Вікторівна

  13. Четверик Любов Федорівна

Набір 2010 р.

  1. Андрусів Ольга Ігорівна

  2. Барабаш Світлана Дмитрівна

  3. Бордун Віта Миколаївна

  4.  Гуран Юлія Василівна

  5. Добей Анна Михайлівна

  6. Ковалюк Наталія Миколаївна

  7. Косів Ірина Ігорівна

  8. Кульматицький Іван-Олег Іванович

  9. Мастило Надія Володимирівна

  10. Мілян Христина Богданівна

  1. Олексів Марія Ігорівна

  2. Чубик Василь Васильович

  3. Шевчук Христина Василівна

Набір 2009 р.

  1. Біскуп Віталій Богданович

  2. Вовчанський Іван Іванович

  3. Заблоцька Мар’яна Ігорівна

  4. Іванюк Ірина Олександрівна

  5. Ільницька Тетяна Василівна

  6. Матвейко Ігор Ігорович

  7. Мельник Ганна Дмитрівна

  8. Семко Галина Богданівна

  9. Хома Петро Васильович

  10. Шолубка Віра Романівна

  11. Ярич Ірина Василівна

 

 

Набір 2008 р.

  1. Бучелюк Анастасія Олексіївна

  2. Жданюк Оксана Вікторівна

  3. Король Мар’яна Петрівна

  4. Могилюк Ірина Іванівна

  5. Носенко Ірина Віталіївна.

  6. Партика Христина Володимирівна

  7. Семак Ганна Володимирівна

  8. Хрипко Ольга Богданівна

  9. Цястун Христина Василівна

 

 

 

Набір 2007 р.

  1. Балицька Ольга Петрівна

  2. Зінчук Іванна Іванівна

  3. Кадикало Марія Михайлівна

  4. Мухар Марія Романівна

  5. Свідрик Ірина Євгенівна

 

Студенти заочної форми навчання:

 

 

Набір 2011 р.

  1. Гіренко Богданна Богданівна

  2. Демчишин Марія Володимирівна

  3. Лелів Ірина Русланівна

  4. Нижник Марія Романівна

  5. Онищук Тетяна Миколаївна

  6. Пасечник Оксана Богданівна

  7. Полюк Наталія Володимирівна

  8. Поддубна Тетяна Дмитрівна

  9. Садловська Оксана Йосифівна

 

Набір 2010 р.

  1. Биба Лілія Михайлівна

  2. Введенська Анастасія Олегівна.

  3. Голинська Галина Володимирівна

  4. Довганчук Соломія Петрівна

  5. Пановик Галина Володимирівна

  6. Стасюк Анастасія Василівна

 

 

Набір на підставі диплому молодшого спеціаліста

2011 р.

  1. Борщ Марія Василівна

  2. Галущак Руслана Степанівна

  3. Качур Олена Володимирівна

  4. Коломейко Леся Анатоліївна

  5. Ляхович Марія Михайлівна

  6. Мацелюх Оксана Степанівна

  7. Сайненко Леся Вікторівна

  8. Панциру Ганна Василівна

  9. Сосницька Галина Петрівна

  10. Толопко Марія Маркіянівна

  11. Толопко Софія Маркіянівна

2010 р.

 

  1. Баранова Наталія Степанівна

  2. Борик Світлана Михайлівна

  3. Бутинець Надія Василівна

  4. Задорожна Марія Василівна

  5. Корсак Олеся Романівна

  6. Костів Галина Михайлівна

  7. Лавринів Марія Григорівна.

  8. Мельничук Ганна-Анастасія Богданівна

  9.  Олексин Наталія Ігорівна

  10. Піцишин Олександра Львівна

  11. Рябоконь Надія Григорівна

  12. Сергєєва Мирослава Василівна

  13. Скобилка Михайло Васильович

  14. Чура Уляна Маріанівна

  15. Щерба Наталія Богданівна

  16. Яремчук Лариса Василівна

 

 

Випускники кафедри бібліотекознавства і бібліографії:

 

Набір 1999 р.

  1. Волошин Соломія Романівна

  2. Комарняк Олена Василівна

  3. Лалак Романа Степанівна

  4. Межва Леся Тадеївна

  5. Романець Мар’яна Петрівна

  6. Шуберт Оксана Іванівна

 

Набір 2000 р.

  1. Басай Ольга Василівна

  2. Грицай Оксана Йосипівна

  3. Грудень Тетяна Богданівна

  4. Ковальова Неля Володимирівна

  5. Комаринська Любов Юріївна

  6. Ліщак Ірина Богданівна

  7. Лотоцька Ольга Петрівна

  8. Папета Ірина Вікторівна

 

 

Набір 2001 р.

  1. Аксючиць Ірина Анатоліївна

  2. Басараб Наталія Петрівна

  3. Кольцун Марія Остапівна

  4. Парфенюк Оксана Олександрівна

  5. Сеник Іванна Степанівна

  6. Федечко Ірина Ярославівна

  7. Чирук Євангеліна Гордіївна

  8. Чумак Катерина Олександрівна

 

Набір 2002 р.

  1. Городиська Оксана Миколаївна

  2. Захарко Марта Артемівна

  3. Козак Віталія Борисівна

  4. Карпин Іванна Василівна

  5. Кінаш Надія Степанівна

  6. Мисак Віта Євгенівна

  7. Капелян Ольга Федорівна

 

Набір 2003 р.

  1. Гуцалюк Ірина Володимирівна

  2. Даниляк Любов Миколаївна

  3. Коновал Галина Ярославівна

  4. Куропась Катерина Несторівна

  5. Потічко Марія Романівна

  6. Сасин Галина Миколаївна

  7. Шевчук Марія Ярославівна

  8. Ящишин Оксана Ярославівна

 

Набір 2004 р.

  1. Горбань Ольга Валеріївна

  2. Горохова Світлана Олексіївна

  3. Журавчак Уляна Юріївна

  4. Звізло Лілія Мирославівна

  5. Оздьон Людмила Миколаївна

  6. Савчак Христина Несторівна

  7. Скворцов Артем Володимирович (диплом бакалавра)

  8. Юрчик Юлія Богданівна

 

Набір 2005 р.

  1. Ілечко Ірина Володимирівна

  2. Корчинська Галина Андріївна

  3. Кук Ольга Петрівна

  4. Хемич Ірина Миронівна

 

Набір 2006 р.

  1. Бурко Олена Віталіївна

  2. Дарчук Іванна Миколаївна

  3. Залевська Валентина Миколаївна

  4. Гарасимчук Юліана Юріївна

  5. Марійчин Тетяна Ігорівна

  6. Патер Оксана Віталіївна

  7. Ржеуський Антон Валентинович

  8. Рикмас Ольга Ігорівна

 

На початок  

© 2011 Розробка та підтримка сайту Остап Грицко