структура факультету
історія факультету
навчальні плани
Вчена Рада
спеціальності та спеціалізації
наукові видання
    

ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> Зустріч поколінь 31.03.2012р.

на головну

31 березня 2012 року… Цю дату напевно запам’ятає не однин десяток випускників колишнього музично-педагогічного училища ім. Ф.Колесси, музичного відділення Педагогічного коледжу, а також кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І.Форанка що по вул.Валовій. Так, саме там, щороку, в останню суботу березня відбувається довгоочікувана зустріч поколінь…

Тішуся тим, що теж мала можливість бути присутньою на цій зустрічі і дихати в унісон із надзвичайно доброзичливою публікою яка з нетерпінням чекала нагоди знову потрапити в рідну актову залу, стати в ряди мішаного хору, поспілкуватись із своїми однокурсниками, викладачами. І незважаючи на те, що це був вихідний день, який можна було провести відпочиваючи вдома,  випускники все ж прийшли  щоб  втамувати душевну жагу відчувши давно знайомі мелодії музичних творів, голоси своїх наставників.

Звісно, дехто не зміг біти присутнім на зустрічі, але думками  вони все одно були разом із своїми однодумцями. Це ми можемо почути із привітань які надходили на адресу ЛМПУ від:  А.Теклішина (відповідального за організацію та виховну роботу університету МВС, випуск 1987 р. , м.Київ), М.Поповича (випускник 1988р., бізнесмена), І.Камінської (диригента з м.Дрезден (Німеччина), В.Головко (викладача музпеду м. Мельбурк (Австрія), та ще від багатьох інших, які надсилали просто листівки, або телефонували…

Неможливо залишити поза увагою вітання які линули в адресу випускників просто зі сцені в залі, а саме від мішаного хору кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв (керівник: ст. викладач М.Камінська ), заступника з виховної роботи факультету культури і мистецтв, куратора групи КММ (випуску 2011р,) ст. викладача кафедри хорового співу М.Телюка,  ст. викладача Теодорович С.О., асистента кафедри музичного мистецтва Б. Косопуда (випускника ЛМПУ, 1976р.), голови Асоціації випускників факультету культури і мистецтв, асист. І.Штурмак (випускниці 2010р.), асист. В.Кайсіна (колишнього заступника директора з науково-методичної роботи Педагогічного коледжу ЛНУ ім. І.Франка), Л.Онуфрієнка (куратора випуску 1972 р.), М.Шеховцова (курсового керівника 1992р.), Ю.Гнотківського (заступника генерального директора Львівської опери, випускника 1981р.) та ще багатьох інших.

Маємо надію, що ще не раз випускники повертатимуться у рідні стіни ЛМПУ ім. Ф.Колесси (тепер кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтва ЛНУ ім. І. Франка) і ділитимуться один з одним своїми досягненнями, враженнями, думками. Адже такі зустрічі є зерном для подальшого творення історії славнозвісного феномену музичного мистецтва заснованого на глибоких традиціях. А я з гордістю у серці бажаю своїй Alma Mater подальших творчих зустрічей, гомінких аудиторій, а  теперішнім студентам, які обрали цю нелегку спеціальність виправдати сподівання наставників та попередників.

До нових зустрічей шановні випускники!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іванна Штурмак

Голова Асоціації випускників факультету культури і мистецтв, асистент кафедри музичного мистецтва, випускниця 2010 року.

 


© 2012 Розробка та підтримка сайту Остап Грицко