ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> Восьмий фестиваль духовної музики ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ

Мішаний хор кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка вже в восьме бере участь у фестивалі духовної хорової музики "Великодні дзвони".

В даний час хоровий колектив нараховує більше 50 учасників. В хорі співають студенти всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавр, спеціаліст, магістр)

В програмі великі форми: кантата Д.Січинського "Лічу в неволі", хори Ж.Біле з опери "Кармен", К.Орфа "Каміла Бурана", хорові концерти Д.Бортнянського, М.Вербицький "Ангел Вопіяше", А.Гнатишин "Богородице діво",  О.Козаренко "Острозький триптих"

В програмі мішаного хору твори Львівських композиторів А.Кос-Анатольського, Є.Козака, О.Козаренка, В.Камінського.