ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> Представлення монографічного дослідження доцента Л.С. Бєлінської "Філософія родознавства".

В рамках всеукраїнського фестивалю науки на кафедрі філософії мистецтв відбулося п’яте засідання наукового семінару, присвяченого представленню монографічного дослідження доцента Л.С.Бєлінської «Філософія родознавства». Робота стала результатом багаторічного дослідження українських галицьких родів (зокрема, роду І.Лисяка-Рудницького) та великої пошукової праці, проведеної вченою в недавньому науковому відрядження у січні-лютому 2012 року у США. Монографія є основою докторської дисертації дослідниці та буде покладена в основу навчального курсу  для студентів – культурологів факультету культури і мистецтв.