ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> До 198-ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка

Літературно-музична композиція «Борітеся — поборете!»

13 березня 2012 року на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся літературно-музичний вечір «Борітеся — поборете!», присвячений пам’яті Тараса Шевченка.
     Дійство розпочалось «Заповітом» у майстерному виконанні мішаного хору факультету культури і мистецтв.
     Із доповіддю про величну постать Тараса Шевченка та його геніальну творчість виступив кандидат філологічних наук, директор Інституту франкознавства Святослав Пилипчук: «Основне у Шевченкові залишилося невідкритим і непрочитаним. Пульс його творчості давно не вимірювали. Тарас Григорович зумів висловити те, що болить кожного з нас, пізнав саму суть українського буття. Доки у нас будуть люди, які мислять по-українськи, тобто по-шевченківськи, доти буде наша нація».
     Упродовж вечора звучали відомі Шевченкові «Зоре моя вечірняя», «Давно те минуло», «Єретик», «Тополя», «Зацвіла в долині». Вразив присутніх виступ ансамблю бандуристок, учасниці якого виконали твір «У перетику ходила».

Завершили літературно-музичну композицію спільною піснею-молитвою «Боже Великий, єдиний».