ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> 4.10.2012р. Зустріч з відомим диригентом Леонідом Любовським

На факультеті культури і мистецтв відбулася зустріч з композитором, лауреатом Державної премії РФ, засл. діячем мистецтв РФ і республіки Татарстан, професором кафедри композиції і диригентом симфонічного оркестру Казанської консерваторії Леонідом Зіновієвичем Любовським. Л.Любовський закінчив Львівське музично-педагогічне училище ім. Ф.Колесси у 1961 році.

«… Пройшло трошки більше півстоліття, а «рідні стіни» залишилися дорогими і неповторними, адже своїй творчій стежині, творчим успіхам завдячую педагогічному колективу високопрофесійних викладачів Славного Музпеду»,-  підкреслив Любовський.

Професор Л.Любовський поділився спогадами, назвавши 50-60року надзвичайно урожайним на таланти. В цей період закінчили ЛМПУ ім.. Ф.Колесси сестри Байко, диригенти світової слави С.Турчак, І.Гамкало, Т.Микитка, А.Кушніренко та інші…