ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> Літня школа

mastercourse переклад - річний

Майстеркурси 2012-2014рр

Річний курс 2012-2013 рр

З 2 по 15 серпня 2012 року на базі факультету  культури і мистецтв Львівського національного університету  імені Івана Франка відбувається Міжнародна італійсько-українська диригентська школа під керівництвом професорів Фердінандо Наззаро та Андреа ді Паоло за участю 15 студентів з Італії та України. З 6 по 7 серпня відбулося легке харчове отруєння 5 учасників школи поза межами університету. На сьогодні всі студенти здорові і відвідують заняття. Незрозумілий ажіотаж довкола цього прикрого випадку викликав здивування як в організаторів, так і учасників школи.

Сподіваємось, що справді достойний уваги процес культурного взаємообміну, що відбувається на факультеті, стане тим важливим предметом, на який звернуть увагу засоби масової інформації.

Ось кілька репетиційних моментів діяльності школи: