ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> «Януш Корчак in memoriam»

ІНФОРМАЦІЯ

про конференцію «Януш Корчак in memoriam»

17 – 18 січня 2013 р.

17 – 18 січня 2013 р. на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція «Януш Корчак in memoriam» за участю вчених з України (Львова, Івано-Франківська, Одеси, Хмельницького) та Польщі – викладачів та студентів Артистично-Педагогічного Інституту Ряшівського Університету.

Конференція була присвячена 140-літтю видатного педагога ХХ ст. Януша Корчака та 100-літтю його українського учня – Василя Куфлюка, викладача музики загальноосвітньої школи с. Видинів, що на Снятинщині. Його унікальній методиці виховання абсолютного слуху присвячена монографія Дзвенислави Гусар «Видинівський феномен Василя Куфлюка», що була представлена автором на конференції. Учасники переглянули також відеофільм «Маестро з Покуття», що був знятий телестудією «Укртелефільм» далекого 1992р.

40 доповідей, що увійшли у  програму конференції, присвячені різним аспектам мистецького виховання дітей і  увійдуть до наукового збірника, що видаватиметься спільно Львівським та Ряшівським університетами. На завершення конференції між факультетом культури і  мистецтв та Педагогічно-Артистичним Інститутом була підписана угода про співпрацю на 2013 рік.

підготував проф. Козаренко О.В.