ПРО ФАКУЛЬТЕТ -> зустріч з Михайлом Голубовичем

про зустріч з Михайлом Голубовичем,

мистецьким керівником Луганського музично-драматичного театру,

народним артистом України

Зустріч відбулася на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка 18 квітня 2012 р. в Актовій залі ім. А. Кос-Анатольського факультету по вул. Валовій,18  у рамках Днів Луганська у Львові.

На зустрічі були присутні викладачі та студенти напряму підготовки Театральне мистецтво (акторське мистецтво), а також інші студенти і працівники факультету, зацікавлені мистецтвом актора.

М. Голубович коротко розповів про свій життєвий і творчий шлях, більш детально зупинився на особливостях професії актора, показав відеоряд найбільш помітних ролей, які він зіграв у театрі і кіно.

Студенти задавали багато питань, на які актор відповів цікаво, ґрунтовно, повно і з гумором.

На завершення зустрічі завідувач кафедри театрознавства та акторської майстерності проф. Козак Б. М. подарував для бібліотеки Луганського інституту культури, де викладає майстерність актора М. Голубович, книги з питань театрознавства та акторської майстерності, видані кафедрою (посібники, словники тощо). Луганчани подарували для факультету книгу Григорія Половинка «Донбас – земля запорожців».