НОВИНИ

Мистецтво театру існує, як відомо, ще з далеких часів Давньої Греції, а Міжнародний день театру у світі святкується лише 41 років. Чиє це свято? Так насправді – усіх, бо це свято і театральних діячів – акторів, режисерів, драматургів, театрознавців, працівників сцени – і глядачів, без яких театр не існував би. Як і завжди, кафедра театрознавства та акторської майстерності відзначила Міжнародний день театру 27 березня. О 15 годині увесь викладацький склад та студенти кафедри зібралися на святкування, яке складалося із двох частин: офіційної та концертної. Обов'язковим елементом офіційної частини, вже традиційно, було урочисте нагородження найкращих студентів грамотами та іменними стипендіями.

За успіхи в навчанні та відмінне оволодіння майстерністю актора відзначені студенти напряму підготовки Театральне мистецтво (акторська майстерність):

Ольга Чичилюк (II курс), Наталія Липко (ІІІ курс) – стипендією імені заслуженої артистки України Віри Левицької (засновник – Юрій Левицький, США);

Андрій Соловонюк (ІІ курс), Світлана Сурай (IV курс) – стипендією Богдана Козака, народного артиста України, Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, академіка НАМ України;

Айгюль Мінєєва (ІІ курс), Катерина Савченко (IV курс) – стипендією Юрія Хвостенка та Андрія Сніцарчука (акторів Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької);

Дмитро Благий (ІІІ курс), Василь Баліцький (ІІІ курс) – стипендією Олександри Лютої, актриси Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

За успіхи в навчанні та активну науково-пошукову роботу відзначені студенти напрямку Театральне мистецтво (театрознавство)

Мар’яна Станіславчук (ІІІ курс), Вікторія Швидко (V курс) – стипендією імені Григора Лужницького (засновник – родина Лужницького у США);

Мар’яна Столяр (IV курс) – стипендією Благодійного фонду імені Марії Заньковецької;

Марія Цигилик (І курс) була нагороджена Грамотою за успішний дебют в театрознавстві.

Подяками було також відзначено викладачів та працівників кафедри.

Завідувач кафедри професор Богдан Козак привітав усіх присутніх зі святом. Друга частина, була укладена з концертно-розважальних номерів. Це був гарний дарунок товаришам та педагогам від майбутніх акторів ( нині ще тільки третьокурсників). Виступам не бракувало гумору, дотепності, щирості – і справжньої професійної майстерності. До привітань долучилися студенти кафедри режисури та хореографії і кафедри музичного мистецтва.

Сайт найкраще переглядати в Internet Explorer 5.0+
Розробка та дизайн – Кушка Микола